Medycyna Naturalna / masaz / masaz_hawajski

Masaż hawajski


Masaż hawajski, a dokładniej masaż Lomi Lomi to prastary sposób przekazywanie energii. Wywodzi się z hawajskiej tradycji tańca wokół kamiennego ołtarza, któremu towarzyszyły głośne pieśni. Masaż hawajski powali staje się podstawowym zabiegiem w salonach bioodnowy.

Słowo Lomi oznacza masaż, dosłowne tłumaczenie tego wyrazu może brzmieć jako uciskanie, ugniatanie oraz dotyk aksamitna łapą zadowolonego kota. Dublowanie słów wzmacnia ich wartość, dosadnie podkreśla znacznie. Lomi Lomi to masaż relaksujący Ma on wprowadzić człowiek w stan całkowitego zadowolenia i błogości. Masaż Hawajski wykonywany jest na całym ciele. Tym co wyróżnia ten masaż on innych jest technika masowania przedramionami oraz wykonywanie tanecznych ruchów, co sprawia że całym zabieg wypełnia harmonia.KATALOG STRON | Masaż hawajski
Polityka Prywatnosci |
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją