Medycyna Naturalna / masaz / masaz_erotyczny

Masaż
Masaż erotyczny

jest fantastycznym dopełnieniem między dwojgiem kochających się ludzi. Jest także fascynującym uzupełnieniem kontaktów seksualnych szczególnie jeśli para oddala sie od siebie. Wtedy masaż erotyczny może stać się pierszym krokiem ku lepszemu. Proponując partnerowi

delikatny masaż erotyczny

przekazujemy mu "Nie bój się. Nadal Cię kocham. Nadal chcę, żeby było Ci ze mną dobrze"


Szczególnie podatne na ten rodzaj masażu są kobiety. Dzieje się tak dlatego, że zmysłowe ugniatanie czy nacieranie ciała prowadzi do zwiększonego wydzielania hormonów płciowych podniecając kobietę i czyniąc ją bardziej podatną na pieszczoty.

Do masażu erotycznego używamy przeróżnych akcesoriów (w grę wchodzi wszystko, co tylko przyjdzie nam do głowy). Chodzi o to, żeby obydwie osoby czerpały z tego jak najwięcej przyjemności. Mogą to być np.kostki lodu czy piórka oczywiście także wszelkiego rodzaju olejki zapachowe i/lub pobudzające.

Masaż erotyczny to prosty i skuteczny sposób na rozluźnienie atmosfery w sypialni po ciężkim stresującym dniu. Czułe głaskanie nie tylko pobudza zmysły ale też niesamowicie koi i odpręża. Jest rodzajem zbliżenia kochanków, a jego celem jest spotęgowanie odczuwania miłosnej rozkoszy, pobudzenia seksualnego, poczucia duchowego zjednoczenia. Bywa także wstępem do stosunku płciowego.

Taki masaż jest naturalną i popularną formą uprawiania miłości - jednakże bardziej wyrafinowaną od typowych, rutynowych stosunków seksualnych. Stosowanie masażu erotycznego oznacza sięgnięcie po to, co działa i daje przyjemność, by sprawić partnerowi rozkosz, podniecić ją lub jego, a przy tym odczuć własne podniecenie.
KATALOG STRON | Masaż Erotyczny
Polityka Prywatnosci |
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją